Eliminacje - skład 0
 Skład 0    
08.10.2018 (poniedziałek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 16:00Liczba zgłoszonych zawodników: 15
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Paweł Masłowski1855KB Suwałki
2Radosław Żuchowski2375KB Suwałki
3Zdzisław Chomicki--
4Krzysztof Grzymkowski1857KB Suwałki
5Krzysztof Huszcza2288KB Suwałki
6Janusz Andruczyk-KB Suwałki
7Slawomir Raczkowski2055KB Suwałki
8Sławomir Lipiński--
9Paweł Staśkiewicz2988OKB Łubudu
10Tomasz Falana--
11Maciej Dąbrowski--
12Jerzy Dąbrowski--
13Natalia Polakowska2401KB Suwałki
14Dominik Chomicz--
15Wojciech Wędrychowski2949KB Suwałki
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 1
 Skład 1    
08.10.2018 (poniedziałek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 19:30Liczba zgłoszonych zawodników: 15
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Anita Szulc2243KB Suwałki
2Kamil Seredziński--
3Paulina Seredzińska--
4Grażyna Chalecka--
5Tomasz Żukowski1854KB Suwałki
6Paweł Masłowski1855KB Suwałki
7Zdzisław Chomicki--
8Daniel Bobrowski2811KB Suwałki
9Wojciech Górski1862KB Suwałki
10Hubert Chalecki--
11Paweł Jaworski--
12Sławomir Lipiński--
13Paweł Staśkiewicz2988OKB Łubudu
14Pamela Chomicz--
15Robert Chodorowski2244KB Suwałki
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 2
 Skład 2   
09.10.2018 (wtorek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 16:00Liczba zgłoszonych zawodników: 16
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Maciej Dąbrowski--
2Jerzy Dąbrowski--
3Józef Zawadzki2242KB Suwałki
4Radosław Żuchowski2375KB Suwałki
5Linas Sasnauskas-Boulingo megėjų asociacija
6Lilla Frydrych2050KB Suwałki
7Wiesław Frydrych2051KB Suwałki
8Krzysztof Grzymkowski1857SKB
9Andrius Polikevicius-Straikas Plius
10Krystyna Żuchowska-KB Suwałki
11Marcin Radzewicz--
12Tomasz Falana
--
13Edvinas Skarbalius-Straikas Plius
14Pamela Chomicz--
15Natalia Polakowska2401KB Suwałki
16Dominik Chomicz--
17
18
19
20
Eliminacje - skład 3
 Skład 3   
09.10.2018 (wtorek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 19:30Liczba zgłoszonych zawodników: 9
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Robert Chodorowski2244KB Suwałki
2Tomasz Żukowski1854KB Suwałki
3Lilla Frydrych2050KB Suwałki
4Wiesław Frydrych2051KB Suwałki
5Marek Zaborowski1935KB Suwalki
5Wojciech Wędrychowski2949KB Suwałki
7Wiesław Szydłowski-KB Suwałki
8Beata Karwel2968KB Suwałki
9Wojciech Górski1862KB Suwałki
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 4
 Skład 4    
10.10.2018 (środa)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 16:00Liczba zgłoszonych zawodników: 13
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Wojciech Wędrychowski2949KB Suwałki
2Józef Zawadzki2242KB Suwałki
3Radosław Żuchowski2375KB Suwałki
4Krzysztof Huszcza2288KB Suwałki
5Marek Zaborowski1935KB Suwałki
6Krystyna Żuchowska-KB Suwałki
7Gytautas Čepelionis-BK Nesplitas
8Mantvidas Čepelionis-BK Nesplitas
9Dominik Chomicz--
10Beata Karwel2968KB Suwałki
11Natalia Polakowska2401KB Suwałki
12Janusz Andruczyk-KB Suwałki
13Robert Chodorowski2244KB Suwałki
14Lilla Frydrych2050KB Suwałki
15Wiesław Frydrych2051KB Suwałki
16Tomasz Uściłko--
17Jan Uściłko--
18
19
20
Eliminacje - skład 5
 Skład 5   
10.10.2018 (środa)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 19:30Liczba zgłoszonych zawodników: 14
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Anita Szulc2243KB Suwałki
2Tomasz Żukowski1854KB Suwałki
3Krzysztof Grzymkowski1857KB Suwałki
4Wojciech Górski1862KB Suwałki
5Gytautas Čepelionis-BK Nesplitas
6Mantvidas Čepelionis-BK Nesplitas
7Kamil Seredziński--
8Grażyna Chalecka--
9Wiesław Szydłowski-KB Suwałki
10Pamela Chomicz--
11Robert Chodorowski2244KB Suwałki
12Paulina Seredzińska--
13Daniel Bobrowski2811KB Suwałki
14Stanisław Poświatowski-KB Suwałki
15
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 6
 Skład 6    
11.10.2018 (czwartek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 16:00Liczba zgłoszonych zawodników: 12
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Józef Zawadzki2242KB Suwałki
2Wiesław Frydrych2051KB Suwałki
3Stanisław Poświatowski--
4Lilla Frydrych2050KB Suwałki
5Pamela Chomicz--
6Natalia Polakowska2401KB Suwałki
7Dominik Chomicz--
8Sławomir Raczkowski2055KB Suwałki
9Janusz Andruczyk-KB Suwałki
10Aidas Daniunas-Straikas +
11Linas Sasnauskas-Boulingo megėjų asociacija
12Krzysztof Olesiński792Bowlin-shop.pl - STORM
13
14
15
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 7
 Skład 7    
11.10.2018 (czwartek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 19:30Liczba zgłoszonych zawodników: 12
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Robert Chodorowski2244KB Suwałki
2Wojciech Wędrychowski2949KB Suwałki
3Mirosław Pająk203KB CITY PIŁA
4Bożena Pająk204KB CITY PIŁA
5Lilla Frydrych2050KB Suwałki
6Wiesław Frydrych2051KB Suwałki
7Krzysztof Grzymkowski1857KB Suwałki
8Janusz Hulecki2023Mk Bowling Słupsk
9Agnieszka Hulecka2022Mk Bowling Słupsk
10Daniel Bobrowski2811KB Suwałki
11Kamil Seredziński-KB Suwałki
12Tomasz Uściłko--
13
14
15
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 8
 Skład 8    
12.10.2018 (piatek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 16:00Liczba zgłoszonych zawodników: 13
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Józef Zawadzki2242KB Suwałki
2Mirosław Pająk203KB CITY PIŁA
3Bożena Pająk204KB CITY PIŁA
4Janusz Hulecki2023Mk Bowling Słupsk
5Agnieszka Hulecka2022Mk Bowling Słupsk
6Faustas Matiukas111-
7Valentinas Pinelis112-
8Dominik Chomicz--
9Natalia Polakowska2401KB Suwałki
10Jan Uściłko--
11Grażyna Chalecka--
12Robert Chodorowski2244KB Suwałki
13Krzysztof Grzymkowski1857KB Suwałki
14
15
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 9
 Skład 9    
12.10.2018 (piątek)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 19:30Liczba zgłoszonych zawodników: 15
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Iga Ryngwelska2136Sky Bowling
2Dariusz Rojek2627SKB Siedlce
3Tomasz Żukowski1854KB Suwałki
4Paweł Masłowski1855KB Suwałki
5Mirosław Pająk203KB CITY PIŁA
6Bożena Pająk204KB CITY PIŁA
7Vytis Kaminskas-Bowly
8Andrius Gasparavicius-Apollo
9Janusz Hulecki2023Mk Bowling Słupsk
10Agnieszka Hulecka2022Mk Bowling Słupsk
11Krzysztof Olesiński792Bowlin-shop.pl - STORM
12Robert Chodorowski2244KB Suwałki
13Tomasz Uściłko--
14Kamil Seredziński-KB Suwałki
15Paulina Seredzińska--
16
17
18
19
20
Eliminacje - skład 10
 Skład 10    
13.10.2018 (sobota)Maksymalna liczba zawodników: 16
godz. 9:00Liczba zgłoszonych zawodników: 13
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Tomasz Żukowski1854KB Suwałki
2Dovydas Dusevicius-Bowly
3Marius Steponavicius-Bowly
4Paweł Perczak2382Siedlecki klub bowlingowy
5Janusz Gruda2343Siedlecki klub bowlingowy
6Przemysław Kozikowski2253Helios Olsztyn
7Dariusz Wojda2820Helios Olsztyn
8Faustas Matiukas111-
9Valentinas Pinelis112-
10Paweł Masłowski1855KB Suwałki
11Wiesław Frydrych2051KB Suwałki
12Arkadiusz Dłużniewski2325Siedlecki klub bowlingowy
13Vytis Kaminskas-Bowly
14Petras Deršonas-Spa Vilnius
15Vaidas Radvilavičius-Spa Vilnius
16Andrius Gasparavicius-Apollo
Eliminacje - skład 11
 Skład 11    
13.10.2018 (sobota)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 11:30Liczba zgłoszonych zawodników: 20
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Ryszard Korkowski1546Sztorm Bowling Gdańsk
2Kewin Korkowski-Sztorm Bowling Gdańsk
3Marcin Michalski2829WARS Warszawa
4Iga Ryngwelska2136Sky Bowling
5Piotr Prokurat2775SKB Siedlce
6Dariusz Rojek2627SKB Siedlce
7Joanna Merklejn783BTS Miraż Wrocław
8Marek Kozłowiec2510SKB Siedlce
9Arkadiusz Dłużniewski2325Siedlecki klub bowlingowy
10Aidas Daniunas-Straikas +
11Linas Sasnauskas-Boulingo megėjų asociacija
12Paweł Perczak2382Siedlecki klub bowlingowy
13Janusz Gruda2343Siedlecki klub bowlingowy
14Andrius Polikevicius-Straikas Plius
15Przemysław Kozikowski2253Helios Olsztyn
16Janusz Hulecki2023Mk Bowling Słupsk
17Agnieszka Hulecka2022Mk Bowling Słupsk
18Dariusz Wojda2820Helios Olsztyn
19Krzysztof Olesiński792Bowlin-shop.pl - STORM
20Laurynas Narušis--
Eliminacje - skład 12
 Skład 12    
13.10.2018 (sobota)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 15:00Liczba zgłoszonych zawodników: 20
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Ryszard Korkowski1546Sztorm Bowling Gdańsk
2Iga Ryngwelska2136Sky Bowling
3Piotr Prokurat2775SKB Siedlce
4Daniel Gluchowski2332Siedlecki klub bowlingowy
5Marek Kozłowiec2510SKB Siedlce
6Mirosław Pająk203KB CITY PIŁA
7Bożena Pająk204KB CITY PIŁA
8Vytis Kaminskas-Bowly
9Dovydas Dusevicius-Bowly
10Marius Steponavicius-Bowly
11Janusz Hulecki2023Mk Bowling Słupsk
12Agnieszka Hulecka2022Mk Bowling Słupsk
13Faustas Matiukas111-
14Valentinas Pinelis112-
15Jacek Kucinski1540ŁKB ŁÓDŹ
16Przemysław Nowak2079Perfekt 300 Bydgoszcz
17Marek Rybicki2001Perfekt 300 Bydgoszcz
18Przemysław Kantecki1141Toruński Klub Bowlingowy
19Bartłomiej Kachelski2025ŁKB ŁÓDŹ
20
Eliminacje - skład 13
 Skład 13    
13.10.2018 (sobota)Maksymalna liczba zawodników: 20
godz. 17:30Liczba zgłoszonych zawodników: 20
Lp.IMIĘ I NAZWISKONR LICENCJIKLUB
1Ryszard Korkowski1546Sztorm Bowling Gdańsk
2Kewin Korkowski-Sztorm Bowling Gdańsk
3Piotr Prokurat2775SKB Siedlce
4Daniel Gluchowski2332Siedlecki klub bowlingowy
5Dariusz Rojek2627SKB Siedlce
6Marek Kozłowiec2510SKB Siedlce
7Jacek Kucinski1540ŁKB ŁÓDŹ
8Przemysław Nowak2079Perfekt 300 Bydgoszcz
9Marek Rybicki2001Perfekt 300 Bydgoszcz
10Bartłomiej Kachelski2025ŁKB ŁÓDŹ
11Krzysztof Olesiński792Bowlin-shop.pl - STORM
12Laurynas Narušis--
13Sławomir Lipiński--
14Arkadiusz Dłużniewski2325Siedlecki klub bowlingowy
15Raimondas Narušis-Apollo, Lietuva
16Mirosław Pająk203KB CITY PIŁA
17Bożena Pająk204KB CITY PIŁA
18Robert Chodorowski2244KB Suwałki
19Dominik Chomicz--
20Daniel Bobrowski2811KB Suwałki

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij